Forum dyskusyjne

Przeszukiwanie forum

Wolsztyńskie perełki.

Cześć

Od wielu tygodni zachodzę w głowę jaki będzie dalszy los 3 wolsztyńskich parowozów a dokładniej ok1-359, ok22-31 oraz Tr5-65. Ma może ktoś jakieś wiadomości na temat tych parowozów bo po mojej ostatniej wizycie w Wolsztynie nie widać zmiany wszystkie te parowozy stoją w szopie i nie są podejmowane żadne kroki związane z ich naprawą.

kolego jezeli nie bedziemy nic robic to za chwile wzystkie wolsztynskie parowozy wpierdzieli rudy.

Masz rację lecz sami nie uratujemy tych maszyn jeżeli pkp cargo nie zmieni podejścia za kilka lat w Wolsztynie zostanie może z 10 parowozów. Ja słyszałem i to mnie wkurzyło najbardziej że kolejna Ol49 poszła pod palnik :(

Rzygać mi się chce jak to słyszę, żeby te przecudowne maszyny niszczyć.

Dla nas miłośników są cudowne, a dla pkp złomem zalegającym na bocznicy niestety :( przykładem jest Ol49-111 kilka lat stała i czekała na naprawę dziś leży wokół lokomotywowni w Lesznie rozebrana na części i to się nazywa napraw główna pffu... pewnie podobny los spotka wspaniały Ty3-2 :(

Dla nas miłośników są cudowne, a dla pkp złomem zalegającym na bocznicy niestety :( przykładem jest Ol49-111 kilka lat stała i czekała na naprawę dziś leży wokół lokomotywowni w Lesznie rozebrana na części i to się nazywa napraw główna pffu... pewnie podobny los spotka wspaniały Ty3-2 :(