Parowozy normalnotorowe w przemyśle

ParowózProducent, nr fabr./rok prodPrzebieg służby/właścicielUwagiKasacja lub skreślenie z inwentarza
BazielFablok 2869/1957 Cementownia Wiek Ogrodzieniec
BazielFablok 2870/1957 Cementownia Wiek Ogrodzieniec
BazielFablok 2894/1957 Cementownia Wiek Ogrodzieniec
BazielFablok 2862/1957 Cementownia Wiek Ogrodzieniec
BazielFablok 2893/1957 Cementownia Wiek Ogrodzieniec
BazielFablok 3795/1959 Cementownia Wiek Ogrodzieniec
BazielFablok 2637/? Cementownia Rejowiec, Cementownia Wiek Ogrodzieniec
BazielFablok 3796/? Cementownia Rejowiec, Cementownia Wiek Ogrodzieniec
HŁ-16 Fablok 2239/1950 Huta Łabędy, Gliwice Kraków Płaszów, Pomnik
Ok1-112 ?/? 12.09.1977 WPG Świecie n/Wisłą kocioł stały
Ok1-258 ?/? 16.10.1974 PRK 7 - ZBK Warszawa Jelonki kocioł stały
Ok1-289 ?/? 24.12.1975 KOMBET Komorniki k.Działdowa kocioł stały
Ok1-303 ?/? 12.1975 WORTEX Płońsk kocioł stały
OKd1 ?/?
OKi1-1 Union 1318/1904 1956 KWK Czeladź
OKi1-12 Union 1407/1905 1954 Fabryka Celulozy w Szczecinie
OKi1-14 Hohenzollern 1936/1906 1955. Huta Im. Bieruta w Częstochowie
OKi1-15 Union 1414/1905 1955 ZNTK Piła
OKi1-17 Union 1456/1906 1952. ZNTK Piła, ZNTK Łapy
OKi1-22 Union 1574/1907 1955 Huta Im. Bieruta w Częstochowie
OKi1-25 Union 1661/1908 1956 KWK Wanda-Lech w Rudzie Śląskiej + 1956
OKi1-26 Union 1596/1908 1954 Elektrownia Szombierki
OKi1-3 Union 1258/1903 1954. ZNTK Piła
OKi1-36 Vulcan 2151/1905 19.11.1962 Zakład Produkcji Płyt Pilśniowych w Czarnkowie
OKi1-37 Union 1696/1908 1956 KWK Walenty-Wawel w Rudzie Śląskiej
OKi1-42 Borsig 5421/1904 1956 KWK Czerwona Gwardia
OKi1-43 Hohenzollern 1950/1906 1956 KWK Wujek w Katowicach
OKi1-50 Union 1737/1909 1956 Zamech Elbląg
OKi1-52 Union 1382/1905 KWK Kleofas w Katowicach
OKi2Borsig ?/1923 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice 30.11.1969 złom
OKi2-1614 Borsig ?/1923 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Rybnik +30.11.1969
OKi2-17 Borsig 8875/1914 13.06.1957. Cukrownia Opalenica
OKi2-20 Union 1453/1906 12.07.1956 KWK Wieczorek w Katowicach
OKi2-22 Borsig 7326/1909 24.09.1957 Zielonogorskie Zaklady Eksploatacji Kruszywa w Nowogrodzie
OKi2-27 Borsig 9527/1916 04.06.1955 ZNTK Łapy Skreślony 09.1977, eksponat MK w Warszawie, obecnie eksponat w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej
OKi2-32 Borsig 7658/1910 Zaklady przemyslu Wapienniczego Sitkowka Nowiny
OKi2-38 Hohenzollern 3256/1914 30.11.1953 ?
OKi2-41 Borsig 9115/1915 1964 Zarzad Kolei Dojazdowych w Poznaniu
OKi2-42 Hohenzollern 3373/1915 13.12.1956. KWK Czerwona Gwardia w Czeladzi, KWK Saturn
OKi2-44 Hohenzollern 3378/1915 14.06.1963. KWK ? Rybnik +05.12.1972
OKi2-46 Borsig 9524/1916 19.11.1957 Energomontaz Katowice
OKi2-58 Hohenzollern 3375/1915 23.01.1957 Zielonogorskie Zaklady Eksploatacji Kruszywa w Nowogrodzie
OKi2-59 Borsig 8862/1914 04.04.1954 KWK Kazimierz w Sosnowcu Kazimierzu
OKi2-61 Borsig 11043/1921 14.06.1963. KWK Jastrzębie, ZTKiGK Boguszowice
OKi2-62 Grafenstaden 6858/1915 08.03.1954 Huta Zabrze
OKi2-63 Borsig 9543/1916 29.10.1958. Huta Warszawa /w budowie/
OKi2-68 Borsig 11049/1921 1968 Zarzad Kolei Dojazdowych w Poznaniu
OKi2-71 Borsig 9091/1915 13.07.1954 Elektocieplownia Czechowice /?/
OKi2-77 Borsig 11042/1921 08.11.1955 Huta im. Bieruta w Czestochowie
OKl100-1 Henschel 23086/1936 1954 Krochmalnia Łobez, 1958 ++?
OKl11-4 BMF 412/1912 PKP DOKP Olsztyn + 1953, 1953 Zabrzańskie Zjednoczenie Przemysłu Węglowego
OKl11-5 Floridsdorf 2078/1912 PKP DOKP Olsztyn + 1953, 1953 Zabrzańskie Zjednoczenie Przemysłu Węglowego
OKl12-1 Wiener Neustadt 4550/1904 PKP DOKP Szczecin + 1954, Cukrownia Klemensów
OKl12-11 Wiener Neustadt 5126/1913 PKP DOKP Szczecin + 14.08.1954, Cukrownia Gosławice do 1954, 1959 Cukrownia Unisław, 1965 Cukrownia Nakło
OKl12-12 StEG 3230/1906 PKP DOKP Szczecin + 04.09.1954, Zakłady Ceramiczne Ziębice ++ 1964 - 1965 ZNTK Nowy Sącz
OKl12-3 Wiener Neustadt 5127/1913 PKP MD Słupsk + 11.11.1950, Zakład Przemysłu Bawełnianego Rudawa
OKl12-5 Floridsdorf 1682/1907 PKP DOKP Szczecin + 14.08.1954, Nadodrzańskie Zakłady Przemysłu Tłuszczowego Brzeg ++ 1964 - 1965 ZNTK Nowy Sącz
OKl12-6 Krauss 7131/1917 PKP DOKP Szczecin + 04.02.1955, KWK Porąbka Sosnowiec
OKl12-7 BMF 264/1908 PKP DOKP Olsztyn + 06.03.1953, Cukrownia Kętrzyn
OKl12-8 Wiener Neustadt 5130/1913 PKP MD Słupsk + 07.11.1952, ?
OKl12-9 Krauss 7211/1917 PKP MD Słupsk + 11.11.1950, Zakład Przemysłu Bawełnianego Andrychów
OKl27-41 HCP 188/1930 ZNTK Łapy Chabówka - eksponat
OKl27-63 HCP 225/1931 ZNTK Łapy ++ 1993
OKl27-76 HCP 255/1931 ZNTK Łapy ++1993
OKz32-9 HCP 310/1934 15.04.1975 Fabryka Śrub Łańcut kocioł stały
Ol11-2 ?/? 1956 ZNTK Łapy
Ol12-11 ?/? 6.05.1966 Starachowickie Zakłady Przemysłu Drzewnego
Ol12-30 ?/? 6.05.1966 Starachowickie Zakłady Przemysłu Drzewnego
Pd4-1 ?/? Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku
Pd4-14 ?/? Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku
Pd5-11 ?/? 10.1951 Zakłady Mechaniczne Nr 1 Warszawa
Pd5-13 ?/? 11.1951 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku
Pd5-15 ?/? 10.1951 Zakłady Mechaniczne Nr 1 Warszawa
Pd5-20 ?/? 11.1951 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku
Pd5-27 ?/? 06.08.1951 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku
Pd5-31 ?/? 10.1951 Zakłady Mechaniczne Nr 1 Warszawa
Pd5-35 ?/? 04.08.1954 Zakład Produkcji Elementów Budowlanych w Solcu Kujawskim
Pd5-36 ?/? 1951 Zakłady Mechaniczne Nr 1 Warszawa
Pd5-4 ?/? 30.05.1954 KWK Rokitnica Zabrze 1961 Elektrownia Halemba
Pd5-5 ?/? 10.1951 Zakłady Mechaniczne Nr 1 Warszawa
Pt31-49 Fablok 715/1938 13.02.1980 ZPOW Hortex Skrzyńsk k.Przysuchy kocioł stały, obecnie skansen Jaworzyna Śląska - do renowacji
Pt47-134 HCP 1336/1949 12.01.1985 ZPOW Jargoniewice k.Czempina, kocioł stały w Kościanie
Ti4 ?/? Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych Warszawa ex PKP
TKb Fablok 192/1928 Towarzystwo Fabrykacji Portland Cementu, Cementownia Wysoka Typ T1C
TKb Fablok 193/1928 Związek Cechowy Powiatów Eksploatacja Kamieniołomów Śląskich Katowice Typ T2C
TKb Fablok 194/1928 Fabryka Sztucznego Jedwabiu Tomaszów Mazowiecki Typ T2C
TKb Fablok 320/1930 Towarzystwo akcyjne Zakładów Hutniczych, Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza Typ T3C
TKb Fablok 667/1937 Krakowskie Zakłady Sodowe Solvay Typ T3C
TKb Borsig ?/? ZA Chorzów oddz. Karbidownia Bobrek Bytom
TKb Borsig ?/? ZA Chorzów oddz. Karbidownia Bobrek Bytom
TKb-1 Borsig 8797/1917 Cementownia Wiek Ogrodzieniec +31.08.1979
TKb-2 Orenstein & Koppel 10672/1925 1925 - 1975 Cukrownia Dobrzelin 198x - PSMK, Skierniewice Własność PSMK, w trakcie naprawy, Skierniewice +1975
TKb-7 O & K 9288/1921 KWK Paryż (później KWK Gen. Zawadzki Dabrowa Górnicza)
TKb4-971 ?/? Huta Zawiercie
TKb9-8610 ?/? Stocznia Gdańsk
TKh Schwartzkopff 8171/1923 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice 30.06.1970 złom
TKh Fablok ?/1948 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice, 30.11.1972 KWK Halemba
TKh Linke Hofmann 2544/1922 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice, 31.12.1967 KWK Moszczenica
TKh 970/? KWK 1 Maja, 02.05.1966 ZTKiGK Boguszowice, 31.12.1967 KWK Moszczenica
TKh Fablok 1954/1949 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice, 30.05.1971 KWK Dębieńsko
TKh Borsig 11501/1924 Preussag, Piaskownia Przezchlebie
TKh Borsig 11502/1926 Preussag, Piaskownia Przezchlebie
TKh Fablok 182/1928 Skarboferm: Państwowa Fabryka Związków Azotowych Mościce T1A
TKh Fablok 183/1928 Skarboferm: Zakłady Przemysłowe hr. Ballestrema, KWK Wolfgang Ruda Śląska T1A
TKh Fablok 199/1929 Skarboferm: Państwowa Fabryka Związków Azotowych Mościce T1A
TKh Fablok 200/1929 Kolej Elektryczna Warszawa - Młociny - Modlin S.A. T1A
TKh Fablok 407/1930 Polsko - Belgijskie Zakłady Chemiczne w Toruniu T2A
TKh Fablok 408/1929 Gwarectwo Jaworznickie T2A, PKP TKh29-1, DRB 89 1101
TKh Fablok 609/1935 Kopalnia Libiąż T2A
TKh Fablok 702/1938 Państwowa Fabryka Związków Azotowych w Chorzowie T2A
TKh 776/1940 Kopalnia Wolfgang Ruda Śląska T2A
TKh Fablok 790/1940 Kopalnia Jaworzno T2A
TKh Borsig 8482/1912 Gewerhschaft Altenberg II ... nr 10, KWK Pokój
TKh Borsig 11498/1923 Gewerhschaft Altenberg II ... nr 12, KWK Pstrowski
TKh ?/? Radomska Fabryka Papierosów Oznaczenie zakładowe: TKh2178/640
TKh-11 Borsig 8781/1914 Gewerhschaft Altenberg II ex nr 1 ?
TKh-147 Fablok 4938/1957 PBM Osiny Poraj Chabówka, eksponat, ozn. jako TKh-191
TKh-1599 Fablok 1599/1948 KWK Marcel Radlin, 01.04.1966 lub 23.12.1966 ZTKiGK Boguszowice +03.06.1975, 31.07.1975 złom
TKh-1699 Fablok ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 22
TKh-1732 ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 20
TKh-1740 ?/? ZTKiGK Boguszowice, KWK Halemba (12.1973)
TKh-17646 ?/? Cementownia Saturn Wojkowice
TKh-1845 ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 18
TKh-1954 ?/? ZTKiGK Boguszowice, KWK Dębieńsko Leszczyny (03.1973)
TKh-1979 ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 19
TKh-2073 Fablok 2073/1951 KWK Victoria Pyskowice, skansen. Własność TOZKiOS, w częściach, oczekuje na renowację
TKh-2142 Fablok 2142/1951 KWK Czerwona Gwardia Czeladź (później KWK Saturn)
TKh-2181 / 2181/? Cementownia Saturn Wojkowice Northampton & Lamport Railway, Anglia, czynny. Sprzedany 1992, wypożyczony GCR Northern
TKh-2184 Fablok 2184/1951 Cementownia Wiek Ogrodzieniec nr 2 02.12.1993
TKh-2186 ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 21
TKh-2187 Fablok 2187/1950 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice, 30.06.1975 KWK Kazimierz - Juliusz
TKh-2191 Fablok 2191/1950 ZNTK Łapy ZNTK Łapy, pomnik
TKh-2195 ?/? Cementownia Groszowice Opole 09.1994
TKh-2720 ?/? Cementownia Grodziec Będzin
TKh-2825 Fablok 2825/1951 ZTKiGK Zabrze, KWK Śląsk Ruda Śląska 1984
TKh-2871 Fablok 2871/1951 Zakłady Materiałów Ogniotrwałych, Zakłady Metalurgiczne "Skawina" Anglia, wrak
TKh-2942 Fablok 2942/1951 KWB Turoszów Węgliniec, pomnik
TKh-2944 Fablok 2944/1952 Huta Małapanew Ozimek Spa Valley Railway, Anglia. Sprzedany 1997
TKh-2949 Fablok 2949/1952 ZGH Sabinów Skierniewice, eksponat
TKh-3116 Fablok ?/? Zakłady Metalurgiczne "Skawina"
TKh-3135 Fablok 3135/1953 Zakłady Metalurgiczne "Skawina" Spa Valley Railway, Anglia, czynny. Sprzedany 1997
TKh-3138 Fablok 3138/1953 Huta Pokój, Ruda Śląska Skunthorpe, Anglia, czynny. Sprzedany 1992
TKh-3140 Fablok 3140/1954 Cukrownia Kętrzyn Kościerzyna, eksponat
TKh-3453 Fablok 2943/1952 Huta Pokój, Ruda Śląska Haggvik, Szwecja, pomnik
TKh-4011 Fablok 4011/1954 KWK Marcel Radlin, 31.03.1966 lub 23.12.1966 ZTKiGK Boguszowice +03.06.1975, 31.07.1975 złom
TKh-4015 Fablok 4015/1954 Avon Valley Railway, Anglia
TKh-4020 Fablok ?/? KGHM ZG Konrad Iwiny 26.07.1977
TKh-4027 Fablok 4027/1955 Huta Warszawa Karsznice, eksponat
TKh-4029 Fablok ?/? Cementownia Odra Opole 1992
TKh-4037 Fablok ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 16
TKh-4038 Fablok 4038/1956 KWK Śląsk Chropaczów 1974
TKh-4656 Fablok ?/? ZTKiGK Boguszowice (09.1972)
TKh-4658 Fablok 4658/1956 Cementownia Wiek Ogrodzieniec nr 3 30.11.1986
TKh-4660 Fablok ?/? Cementownia Groszowice Opole 09.1994
TKh-4667 Fablok 4667/1956 KWK Marcel Radlin, 01.04.1966 ZTKiGK Boguszowice (06.1972) +30.06.1975, 31.07.1975 złom
TKh-4676 ?/? ZCh Blachownia
TKh-4689 ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 23
TKh-4932 ?/? KWK Czerwona Gwardia Czeladź (później KWK Saturn)
TKh-4933 Fablok ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 24
TKh-4934 Fablok ?/? Cementownia Odra Opole 1992
TKh-5367 Fablok ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 25
TKh-5368 Fablok ?/? ZNTK Łapy
TKh-5374 Fablok 5374/1959 Huta Ostrowiec, Ostrowiec Świętokrzyski Northampton & Lamport Railway, Anglia, czynny. Sprzedany 1992
TKh-5376 Fablok 5376/1956 WZMot Głowno Łódź, pomnik
TKh-5377 Fablok 5377/1959 Cementownia Wiek Ogrodzieniec nr 4 31.12.1996
TKh-5379 Fablok 5379/1959 KWK Jastrzębie, 31.03.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 30.06.1975 KWK Kazimierz - Juliusz
TKh-5380 Fablok 5380/1956 Huta Małapanew Ozimek Pyskowice, eksponat
TKh-5384 ?/? KWK Czerwona Gwardia Czeladź (później KWK Saturn)
TKh-5387 Fablok 5387/1959 Cementownia Saturn Wojkowice
TKh-5391 Fablok ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 15
TKh-5564 Fablok 5564/1959 Cukrownia Mełno Toruń Gł, pomnik
TKh-5578 Fablok ?/? Cementownia Odra Opole
TKh-5584 Fablok 5584/1959 Huta Warszawa pomnik
TKh-5686 Fablok ?/? Cementownia Groszowice Opole 09.1994
TKh-5692 Fablok 5692/1961 Cementownia Wiek Ogrodzieniec nr 5 31.12.1996
TKh-5695 Fablok 5695/1961 Huta Florian, Świętochłowice Chabówka, czynny, ozn. jako TKh49-1
TKh-5697 Fablok 5697/1961 Huta Małapanew Ozimek Pyskowice, eksponat
TKh-5699 Fablok 5699/1961 Chemitex Chodaków Tczew, pomnik, ozn. TKh49-11
TKh-5704 ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 26
TKh-5705 Fablok ?/? Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza nr 17
TKh-5706 Fablok ?/? KGHM ZG Konrad Iwiny 1977
TKh-773 Fablok 773/1940 Kopalnia Brzeszcze T2A
TKh-8171 ?/? ZTKiGK Boguszowice
TKh1-19 Orenstein & Koppel 1443/1904 Cukrownia Mełno W Cukrowni mełno ozn. 1444, obecnie pomnik w lok. Toruń Kluczyki jako TKh1-19
TKh1-20 Orenstein & Koppel 3673/1909 1918 PKP (TKh1-3673) 1940 DRG (89 7555) 1945 PKP (Tkh 1-20) Cukrownia Pelplin Zachowany, obecnie pomnik w lok. Sucha Beskidzka
TKh100-59 ?/? PKP, 15.02.1954 KWK Rymer Niedobczyce, 01.03.1966 ZTKiGK Boguszowice 14.12.1971
TKh14-2272 ?/? Huta Batory Numer zakładowy: 2272/731
TKh2-12 Union Giesserei 537/1890 1980 - KPEV, 1918 - PKP, 1945 - Huta Warszawa, 10.1966 - Huta Batory, 197? - KWK Kazimierz-Juliusz Sosnowiec Zachowany jako eksponat w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej
TKh3-1444 ?/? Cukrownia Janikowo
TKh5-1 BMAG 10290/1934 06.04.1949 - Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego Piła
TKh5-2 Henschel 22357/1934 20.10.1950 - ZNTK Nowy Sącz
TKh5-3 Henschel 22359/1934 06.04.1954 - Koleje Dojazdowe Pleszew (?) 01.04.1966
TKh5-4 Henschel 23582/1938 25.10.1950 - ZNTK Nowy Sącz 06.1969 - Cukrownia Nowy Sącz Parowóz ten miał zostać eksponatem muzealnym
TKh5-5 Henschel 23585/1938 04.09.1954 - Koleje Dojazdowe Pleszew Oznaczony jako TKh5-8 01.04.1966
TKh8-12843 ?/? Stocznia Gdańska
TKi100-17 ?/? Zachem Bydgoszcz
TKi3-119 Union 2049/1913 KED Posen (7326) 1925 DRG (91 1696) 1945 PKP 1957 Huta Warszawa Obecnie w zbiorach Muzeum Techniki w Berlinie
TKi3-225 ?/? Huta Bieruta w Częstochowie Numer zakładowy: 225/1750
TKp Borsig 8725/1913 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice 31.05.1968 złom
TKp Fablok 17407/1959 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice, Rybnik, 03.09.1979 KWK Rydułtowy
TKp Fablok 14130/1957 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice 30.04.1972 złom
TKp Borsig 12143/1929 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice 31.07.1971 złom
TKp Fablok 12781/1950 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice
TKp Borsig 15310/1943 KWK Marcel, 01.04.1966 ZTKiGK Boguszowice, Rybnik, 31.12.1974 ZTKiGK Zabrze
TKp Borsig 15313/1943 KWK Rymer, 01.04.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 31.12.1979 ZTKiGK Zabrze
TKp 12149/? ZTKiGK Boguszowice
TKp ?/? Huta Pokój Ruda Śląska
TKp ?/? Huta Pokój Ruda Śląska
TKp ?/? Huta Pokój Ruda Śląska
TKp Fablok 13344/1953 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 03.09.1979 KWK Czerwona Gwardia
TKp Borsig 15311/1943 1945 KWK Miechowice, KWK Marcel, 01.04.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 31.12.1974 ZTKiGK Zabrze
TKp Fablok 3167/1955 KWK Marcel, 01.04.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 13.06.1979 KWK Rydułtowy
TKp Fablok 3163/1955 KWK 1 Maja, 02.05.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 13.06.1979 KWK Juliusz
TKp ?/? KWK Czerwona Gwardia Czeladź (później KWK Saturn)
TKp ?/? KWK Czerwona Gwardia Czeladź (później KWK Saturn)
TKp ?/? KWK Czerwona Gwardia Czeladź (później KWK Saturn)
TKp ?/? KWK Czerwona Gwardia Czeladź (później KWK Saturn)
TKp ?/? KWK Czerwona Gwardia Czeladź (później KWK Saturn)
TKp ?/? Huta Pokój Ruda Śląska
TKp-100 Krauss 8062/1922 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 31.07.1969 KWK Walenty - Wawel
TKp-101 Fablok 2013/1950 Piaskownia Siemonia, PMP PW Katowice - ZRTK Przezchlebie Zachowany, Przezchlębie
TKp-101 Fablok 5151/1958 PMP PW Katowice - ZRTK Przezchlebie
TKp-102 Fablok 982/1942 PMP PW Katowice, KWK Kazimierz - Juliusz O/S, 1995 PSMK Skierniewice
TKp-103 Fablok 5154/1958 PMP PW Katowice
TKp-104 Fablok 5156/1959 PMP PW Katowice
TKp-1041 Fablok 1041/1941 Kaliwerk Winterschall, TKp 1041 ? O/S KDL6
TKp-1042 Fablok 1042/1941 Zschipkau Finsterwalde Eb nr 21, TKp 1042 ? O/S KDL6
TKp-1043 Fablok 1043/1941 Lautawerk Lunen, TKp 1043 ? O/S KDL6
TKp-1044 Fablok 1044/1941 Lautawerk Lunen, TKp 1044 ? O/S KDL6
TKp-1045 Fablok 1045/1941 Graflich Schaffgotsche Werke Gmbh, KWK Bobrek Bytom O/S KDL6
TKp-1046 Fablok 1046/1941 Westfalische Sprengstofffabrik AG Berlin, TKp 1046 ? O/S KDL6
TKp-1047 Fablok 1047/1941 Linke - Hofmann Werke Breslau, TKp 1047 O/S KDL6
TKp-1048 Fablok 1048/1941 Klockner und Co Duisburg, TKp 1048 KWK Brzeszcze, KWK Jaworzno O/S KDL6 ++ 1984
TKp-1049 Fablok 1049/1941 Kohlengrube Janina Libiąż, TKp 1049 KWK Janina Libiąż O/S KDL6
TKp-105 Fablok 5166/1959 PMP PW Katowice
TKp-1050 Fablok 1050/1941 Vereinigte Aluminiumwerke Schwandorf, TKp 1050 ? O/S KDL6
TKp-1051 Fablok 1051/1941 Vereinigte Aluminiumwerke Schwandorf, TKp 1051 ? O/S KDL6
TKp-1052 Fablok 1052/1941 Vereinigte Aluminiumerke Schwandorf, TKp 1052 ? O/S KDL6
TKp-106 Fablok 5176/1959 ZTKiGK Boguszowice, PMP PW
TKp-107 Fablok 5306/1959 PMP PW Katowice
TKp-1073 Fablok 1073/1941 TEP Sandgewinnungsgrube AG, TKp 1073 KP O/S KDL6
TKp-1074 Fablok 1074/1941 TEP Sandgewinnungsgrube AG, TKp 1074 KP O/S KDL6
TKp-108 Fablok 5309/1959 PMP PW Katowice, KWK Jowisz Będzin
TKp-109 Fablok 5312/1959 PMP PW Katowice
TKp-110 Fablok 5313/1959 PMP PW Katowice, KWK Radzionków
TKp-126 ?/?
TKp-127 ?/?
TKp-12800 Fablok 2263/1950 Huta Łabędy, Gliwice Gliwice Łabędy, pomnik
TKp-13407 ?/? onn. TKp 13407/8
TKp-15132 Fablok 3399/1957 Celwiskoza Jelenia Góra Pyskowice, eksponat
TKp-15347 Borsig 15347/1944 Reichswerke "H.Göring", Oberschlesien, KWK Rokitnica w Zabrzu Zachowany, oczekuje w Łazach na transport do Pyskowic
TKp-15348 Borsig 15348/1943 KWK Śląsk Chropaczów, KWK Knurów
TKp-20 Fablok 6289/1963 Huta Kościuszko Karsznice, eksponat
TKp-2011 Fablok 2011/1950 KWK Klimontów Chabówka, eksponat
TKp-2019 Fablok ?/? ZTKiGK Boguszowice (10.1974), KWK Gottwald Katowice (02.1979)
TKp-217 Union 1964/1912 KWK Gen. Zawadzki
TKp-218 Vulcan 2085/1913 KWK Gen. Zawadzki
TKp-2241 Fablok ?/? KWK Sosnowiec
TKp-2261 Fablok 2261/1951 KWK Jowisz Będzin Krzeszowice, eksponat
TKp-2816 Fablok 2816/1951 EL Jaworzno II 1993 KP Szczakowa pomnik
TKp-2889 Fablok 2889/1952 KWK Wawel Ruda Śl., 31.12.1972 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 30.06.1978 KWK Rydułtowy
TKp-2890 Fablok ?/? ZTKiGK Boguszowice / Rybnik (11.1972), KWK Komuna Paryska Jaworzno (05.1976), KWK Saturn Ruch II Sosnowiec Pogoń (02.1990)
TKp-311 Fablok ?/? PMP PW Katowice, KWK Kazimierz - Juliusz 1995
TKp-3154 Fablok 3154/1953 KWK Śląsk Chropaczów, KWK Knurów
TKp-3160 Fablok 3460/1955 ZPG Dolina Nidy Gacki
TKp-3163 Fablok ?/? KWK 1 Maja Wilchwy, 01.03.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik (04.1978), KWK Julian Piekary Śl. (12.1986) TKp 14114
TKp-3166 Fablok ?/? Huta Pokój Ruda Śląska
TKp-3167 Fablok ?/? KWK Marcel Radlin, 23.12.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik (05.1979), KWK Rydułtowy Wodzisław Śl. (01.1986, 01.1988)
TKp-3396 Fablok ?/? ZTKiGK Boguszowice 05.12.1972
TKp-3407 Fablok 3407/1957 KWK Szczygłowice Krzeszowice, wrak
TKp-3409 Fablok 3409/1963 Huta Łabędy, Gliwice Pyskowice, wrak
TKp-3415 Fablok ?/? KWK Jowisz Będzin
TKp-3417 Fablok ?/? KWK Halemba, 13.03.1987 KWK Nowy Wirek Ruda Śl.
TKp-4408 Fablok 4408/1955 Huta im. Lenina, Nowa Huta Wiesbaden, Niemcy, eksponat. Sprzedany 1991
TKp-4409 Fablok 4409/1955 KWK Dębieńsko Leszczyny Pyskowice, eksponat
TKp-4411 Fablok ?/? KWK Nowy Wirek Ruda Śl. 15.06.1987
TKp-4417 Fablok ?/? KWK Jan Kanty Jaworzno
TKp-4422 Fablok 4422/1955 ZCh Oświęcim, Cukrownia Chybie Pyskowice, sprawny, okazjonalnie uruchamiany
TKp-4429 Fablok 4429/1955 Huta im. Bieruta, Częstochowa Beekbergen, Holandia, czynny. Sprzedany 1993
TKp-4430 Fablok 4430/1955 KWK Victoria, Wałbrzych 1989 -sprzedany do Maldegem, Belgia. W 2004 sprzedany nieznanemu nabywcy
TKp-4436 Fablok 4436/1955 ZTKiGK Zabrze, 20.08.1984 KWK Wawel Ruda Śl. Maldegem, Belgia, eksponat. Sprzedany 1996
TKp-4440 Fablok ?/? 29.06.1957 KWK Wawel Ruda Śl.
TKp-4442 Fablok ?/? CZH Katowice, 06.05.1978 KWK Wawel Ruda Śl.
TKp-4445 Fablok ?/? EC Nr 1 Bielsko Biała
TKp-4448 Fablok ?/? KWK Jaworzno stoi na terenie KWK
TKp-5143 Fablok ?/? EC Nr 1 Bielsko Biała
TKp-5148 Fablok ?/? KWK Porąbka Sosnowiec
TKp-5149 Fablok ?/? EL Jaworzno II ++ 1992
TKp-5150 Fablok 5150/1958 Sprzedany, Holandia
TKp-5151 Fablok 5161/1957 KWK Victoria Pyskowice, skansen. Własność TOZKiOS, w częściach, oczekuje na renowację
TKp-5156 Fablok 5156/1958 KWK Jastrzębie, 31.03.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 07.11.1979 KWK Grodziec ++ 1992
TKp-5157 Fablok ?/? KWK Jan Kanty Jaworzno
TKp-5158 Fablok ?/? KWK Jan Kanty Jaworzno
TKp-5179 Fablok ?/? El Halemba, KWK Pokój Ruda Śl.
TKp-5311 Fablok 5311/1959 KWK 1 Maja Wilchwy, 04.05.1966 lub 01.03.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 28.02.1979 KWK Siemianowice, KWK Julian Piekary Śl. Herby 1989 złom
TKp-5312 Fablok ?/? KWK Jan Kanty Jaworzno
TKp-5314 Fablok ?/? ZTKiGK Boguszowice / Rybnik (12.1974, 04.1979), KWK Rydułtowy Wodzisław Śl.
TKp-5353 Fablok 5353/1957 KWK Bobrek, Bytom Beekbergen, Holandia, eksponat. Sprzedany 1996
TKp-5484 Fablok ?/? KWK Porąbka Sosnowiec
TKp-5485 Fablok 5485/1960 KWK Powstańców Śląskich, Bytom Wansford, Wielka Brytania, czynny. Sprzedany 1989
TKp-5486 Fablok ?/? KWK Thorez Wałbrzych, KWK Victoria Wałbrzych
TKp-5487 Fablok ?/? KWK Jan Kanty Jaworzno
TKp-5514 Fablok ?/? KWK Wawel Ruda Śl.
TKp-5817 Fablok ?/? KWK Porąbka Sosnowiec
TKp-5874 Fablok ?/? KWK Nowy Wirek Ruda Śl.
TKp-5879 Fablok ?/? ZCh Blachownia, 30.11.1977 KWK Wawel Ruda Śląska
TKp-5883 Fablok ?/? KWK Zabrze
TKp-5885 Fablok ?/? KWK Porąbka Sosnowiec
TKp-5887 Fablok ?/? EL Jaworzno II ++ 1992
TKp-5895 Fablok ?/? KWK Halemba, 13.03.1987 KWK Nowy Wirek Ruda Śl.
TKp-5905 Fablok 5909/1961 KWK Szczygłowice Krzeszowice, wrak
TKp-5907 Fablok 5907/1961 KWK Jastrzębie, 31.03.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 04.10.1979 KWK Siemianowice
TKp-6041 Fablok 6041/1962 KWK Powstańców Śląskich, Bytom Zabrze Północ, eksponat, ozn. 5/6041
TKp-6042 Fablok 6042/1962 ZTKiGK Zabrze, KWK Kazimierz - Juliusz 1995 PSMK Skierniewice
TKp-6045 Fablok 6045/1962 CPN Małaszewicze
TKp-6046 Fablok 6046/1961 KWK Kazimierz-Juliusz Pyskowice, eksponat
TKp-6051 Fablok 6051/1962 KWK 1 Maja, 02.05.1966 lub 01.06.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 13.06.1979 KWK Grodziec ++ 1992
TKp-6277 Fablok 6277/? KWK Jastrzębie, 31.03.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 15.05.1979 KWK Rydułtowy
TKp-6281 Fablok 6281/1963 KWK Chorzów Maldegem, Belgia, czynny. Sprzedany 1996
TKp-6286 Fablok 6286/1963 30.09.1963 ZPG Dolina Nidy Gacki
TKp-6290 Fablok 6290/? KWK Jastrzębie, 31.03.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, KWK Gen. Zawadzki (09.1972) złom
TKp-6292 Fablok ?/? ZCh Blachownia, KWK Pokój Ruda Śl.
TKp-971 Fablok 971/1941 Hoesch AG Dortmund, TKp 971 ? O/S KDL6
TKp-972 Fablok 972/1941 Hoesch AG Dortmund, TKp 972 ? O/S KDL6
TKp-973 Fablok 973/1941 Hoesch AG Dortmund, TKp 973 ? KWK Miechowice O/S KDL6
TKp-974 Fablok 974/1941 Sachsichse Werke, TKp 974 ? O/S KDL6
TKp-975 Fablok 975/1941 Winterschall AG Kassel, TKp 975 ? O/S KDL6
TKp-976 Fablok 976/1941 Knurowgrube (Kopalnia Knurów), TKp 976 KWK Sośnica, ZTKiGK Zabrze O/S KDL6
TKp-977 Fablok 977/1941 Dubenskogrube (Kopalnia Dębieńsko), TKp 977 KWK Śląsk, KWK Knurów, KWK Kleofas Katowice O/S KDL6
TKp-978 Fablok 978/1941 Preussag Sosnowiec, TKp 978 O/S KDL6
TKp-979 Fablok 979/1941 Vereinigte Aluminiumerke Schwandorf, TKp 979 ? O/S KDL6
TKp-980 Fablok 980/1941 Sosnowitzer Berg und Hutten AG, TKp 980 O/S KDL6 ++ 08.1976 Zębiec
TKp-981 Fablok 981/1941 Kohlengruben Jaworzno (Kopalnia Jaworzno), TKp 981 KWK Komuna Paryska Jaworzno O/S KDL6
TKp-982 Fablok 982/1941 TEP Sandgewinnungsgrube AG, TKp 982 ? O/S KDL6
TKp1-15 ?/? Huta Bieruta w Częstochowie Numer zakładowy: 15/13395
TKp1-15302 ?/? Kopalnia Wesoła
TKp1-18 ?/? Huta Bieruta w Częstochowie
TKp1-3167 ?/? Kopalnia "Marcel" Radlin
TKp1-3168 ?/? Kopalnia Siersza Numer zakładowy: 3168/14118
TKp100-2 ?/? ZTKiGK Boguszowice, 10.10.1969 KWK Walenty - Wawel Wirek, KWK Kleofas Katowice
TKp100-5 Borsig 12089/1928 Kopalnia Renard, KWK Stalin, KWK Sosnowiec, 1955 PRInż PW, KWK Kazimierz - Juliusz
TKp100-5 ?/? KWK Paryż (później KWK Gen. Zawadzki Dabrowa Górnicza)
TKp4-3409 ?/? Huta Łabędy Numer zakładowy: 3409/7
TKp4-4437 ?/? Janikowo Zakłady Sodowe
TKt Union ?/1921 KWK 1 Maja, 02.05.1966 ZTKiGK Boguszowice, 30.11.1970 KWK Dymitrow
TKt1-17 Union 2196/1915 KWK Sośnica
TKt1-19 Union 2210/1915 Elektrociepłownia Zabrze
TKt1-20 Union 2214/1915 KWK Gliwice
TKt1-23 Hohenzollern 3429/1915 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Przemysłu Węglowego (Lokalizacja nieznana)
TKt1-26 Hohenzollern 3495/1916 Zakład Gospodarki Złomem (Lokalizacja nieznana)
TKt1-27 Union 2256/1916 KWK Czerwona Gwardia Czeladź
TKt1-28 Hohenzollern 3573/1916 KWK Juliusz Sosnowiec
TKt1-29 Union 2272/1916 Huta Pokój Nowy Bytom, Baza CPN Małaszewicze
TKt1-31 Union 2305/1917 Remontownia Rejowiec
TKt1-32 Hohenzollern 3673/1917 ZNTK Katowice
TKt1-33 Hohenzollern 3674/1917 Rogoźnickie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych
TKt1-37 Hohenzollern 3825/1918 KWK Zabrze Wschód, Zakłady Przemysłu Wapiennego
TKt1-38 Union 2276/1916 KWK Gliwice
TKt1-39 Union 2277/1916 Zakłady Cynkowe Wełnowiec
TKt1-40 Union 2270/1916 Zakłady Mechaniczne Ursus
TKt1-41 Henschel 13391/1915 Cementownia Groszowice
TKt1-42 Hohenzollern 3433/1915 Cukrownia Klemensów
TKt1-43 Henschel 13749/1916 ZNTK Gliwice
TKt1-44 Union 2247/1916 Huta im. Lenina
TKt1-46 Union 2403/1917 ZNTK Gliwice
TKt1-47 Union 2323/1917 Zakłady Chemiczne Pionki
TKt1-49 Union 2339/1917 Zakład Koksowniczy Zdzieszowice
TKt1-52 Union 2385/1917 Elektrownia Żerań, Zarząd Kolei Dojazdowych Bytom
TKt1-54 Union 2434/1918 ZNTK Gliwice
TKt1-55 Union 2459/1918 KWK Rokitnica
TKt1-57 Union 2360/1917 Zakłady Chemiczne Łęgnowo
TKt1-58 Union 2358/1917 Cukrownia Ciechanów
TKt1-60 Union 2190/1915 Huta Łabędy
TKt1-69 Union 2428/1918 Zakłady Przemysłu Bawełnianego (Lokalizacja nieznana)
TKt1-70 Union 2482/1919 KWK Bytom
TKt1-71 Union 2449/1918 Mazowieckie Zjednoczenie Budownictwa
TKt1-72 Henschel 13396/1915 Zakłady Cynkowe Wełnowiec
TKt1-73 Union 2474/1919 Legnickie Zakłady Metalurgiczne
TKt1-76 Union 2236/1915 Zakłady Przemysłu Wapiennego Opole
TKt1-77 Hohenzollern 3510/1916 KWK Julian
TKt1-84 Union 2215/1915 ZNTK Gliwice
TKt2-10 Union 2567/1920 Zabrzańskie Zjedn. Przem. Węglowego
TKt2-11 Union 2768/1923 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Przemysłu Węglowego
TKt2-12 Union 2779/1924 KWK Brzozowica
TKt2-13 Union 2784/1924 Zabrzańskie Zjednoczenie Przemysłu Węglowego
TKt2-15 ?/? KWK Paryż (później KWK Gen. Zawadzki Dabrowa Górnicza)
TKt2-16 Union 2554/1920 KWK Brzozowica
TKt2-18 Union 2569/1920 ZNTK Opole
TKt2-20 Union 2789/1948 KWK Brzozowice, KWK Czerwona Gwardia w Czeladzi
TKt2-21 Union 2612/1921 KWK 1 Maja Wilchwy, 01.03.1966 ZTKiGK Boguszowice, KWK Wawel Wirek, KWK Dymitrow Bytom
TKt2-27 Union 2755/1922 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Przemysłu Węglowego
TKt2-28 Union 2780/1924 Jeleniogórskie zakłady Nawozów Sztucznych, + 06.03.1967
TKt2-30 Union 2502/1918 05.01.1956 KWK Brzozowice, KWK Czerwona Gwardia w Czeladzi + 05.03.1967
TKt2-35 Union 2789/1924 KWK Brzozowica
TKt2-37 Union 2546/1920 KWK Brzozowica
TKt2-38 Union 2549/1920 Jeleniogórskie Zakłady Tworzyw Sztucznych + 21.05.07 ++ ZNTK Nowy Sącz
TKt2-40 Union 2571/1920 1945 ZTKiGK Zabrze ++ 1976
TKt2-43 Esslingen 4069/1922 Min. Górnictwa i Energetyki
TKt2-45 Union 2785/1924 KWK Brzozowica
TKt2-48 Hohenzollern 3948/1919 01.1966 KWK Jastrzębie, 01.03.1966 ZTKiGK Boguszowice, ZTKiGK Zabrze
TKt2-56 Hanomag 10090/1923 Ministerstwo Górnictwa i Energetyki
TKt2-6 Union 2530/1920 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Przemysłu Węglowego
TKt2-60 Rheinmetall 688/1924 KWK Brzozowica
TKt2-61 Schichau 3046/1923 KWK Brzozowica
TKt2-63 Rheinmetall 683/1924 KWK Brzozowica
TKt2-64 Union 2586/1920 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Przemysłu Węglowego +12.11.72.
TKt2-65 Hohenzollern 4130/1921 KWK Brzozowica
TKt2-68 Esslingen 3966/1921 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Przemysłu Węglowego
TKt2-8 Union 2562/1920 KWK Rymer Niedobczyce, 01.03.1966 ZTKiGK Boguszowice
TKt3-1 O&K 12562/1935 PKP MD Warszawa Praga - dzierżawa 1970 ZNTK Pruszków
TKt3-16 Schichau 3286/1935 PKP MD Dęblin + 20.06.1964, KWK Zabrze (p.p. do 10.1982!) Chabówka - eksponat
TKt3-20 Floridsdorf 3266/1939 PKP MD Chełm + 25.02.1964, KWK Wawel Ruda Śląska
TKt3-21 Floridsdorf 9245/1941 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice, 30.06.1970 lub 02.07.1970 KWK Komuna Paryska Jaworzno
TKt3-25 HCP 444/1942 PKP MD Warszawa Wschodnia - dzierżawa 1970 PKS Pilawa
TKt3-41 HCP 473/1943 PKP MD Dęblin + 04.09.1964, KWK Szczygłowice Knurów ++ Chróścina Nyska
TKt48-104 Fablok 4467/1955 17.12.1976 - KWK Anna, KWK Śląsk Ruda Śląska PKP TKt48-104
TKt48-106 ?/? lata 70te - Cukrownia Chybie
TKt48-123 Fablok ?/? 15.08.1979 - KWK Bobrek Bytom ex PKP TKt48-123
TKt48-134 ?/? 24.01.1986 - ZM Predom-Mesko Skarżysko Kamienna
TKt48-137 ?/? 04.08.1956 - ZiSPO Poznań 21.08.1956 - powrót na PKP (MD Kępno)
TKt48-144 ?/? 20.10.1982 - ZNTK Oława
TKt48-160 ?/? 15.10.1982 - ZNTK Oleśnica
TKt48-1680 ?/? KWK Lenin, KWK Ziemowit
TKt48-182 ?/? 03.07.1980 - Zakłady Winiarskie Bogatynia grzejka
TKt48-1844 ?/? 08.1952 - ZNTK Elbląg
TKt48-1845 ?/? ZNTK Elbląg
TKt48-1846 HCP 1846/1952 Kopalnia "Generał Zawadzki" Dąbrowa Górnicza, 16.07.1952 Piaskownia Centralna, 1973 ZTKiGK Zabrze, 1981 KWK Wawel Ruda Śl.
TKt48-188 Fablok 4778/1957 06.09.1984 - ZNTK Łapy Sprzedany w 2004 do Szwajcarii jako czynny, drobne zmiany konstrukcyjne
TKt48-3 HCP 1529/1950 ZNTK Łapy PKP TKt48-3 MD Przeworsk ++ 1996
TKt48-64 ?/? 1983 - Cukrownia Chybie 1983/84 - powrót na PKP
TKt48-69 ?/? 15.08.1984 Huta Małapanew Ozimek 28.09.1984 - powrót na PKP
TKt48-76 HCP 1667/1952 11.12.1984 - ZNTK Łapy PKP TKt48-76 MD Fosowskie
TKt48-90 ?/? 09.11.1952 ZiSPO Poznań 05.02.1953 - powrót na PKP
TKw-204 Borsig 736/1910 Piaskownia Przezchlebie nr 4, KWK Sośnica?, KWK Sosnowiec ex nr 4 1973
TKw-222 Hartmann 1929/1905 Zabrze II nr 2?
TKw-227 Hartmann 3716/1913 Zabrze II nr 7?, KWK Kleofas ex nr 7
TKw1 ?/? KWK Paryż (później KWK Gen. Zawadzki Dabrowa Górnicza)
TKw1-14 ?/? 1951 KWK Wieczorek zamiana za Ty43-125
TKw2 ?/? KWK Paryż (później KWK Gen. Zawadzki Dabrowa Górnicza)
TKw2-114 Schwartzkopf 5789/1916 KWK Zabrze-Bielszowice Chabówka, eksponat
TKw2-123 ?/? KWK Dębieńsko Leszczyny
TKw3-205 Graf 7836/1942 KWK Halemba ex PKP TKw3-2
TKw3-221 Hartmann 2949/1905 Zabrze II nr 1?, KWK Pokój
TKw3-223 Hartmann 2951/1905 Zabrze II nr 3?, KWK Andaluzja
TKw3-5 Graf 7842/1942 KWK Sośnica Gliwice ex PKP TKw3-5
TKw3-7838 Graf 7838/1942 KWK Rozbark Bytom ex PKP TKw3-3
TKw3-7839 Graf 7839/1942 KWK Jankowice, 01.02.1966 ZTKiGK Boguszowice ex PKP TKw3-4 30.06.1968 złom
TKw3-7843 Graf 7843/1942 KWK Rozbark Bytom ex PKP TKw3-6
TKy-201 Borsig 8396/1913 Sandbahn Gewerhschaft Altenberg II ... nr 2 Adolf Marklin, KWK Jastrzębie, ZTKiGK Boguszowice ex nr 2
TKy-202 Borsig 8397/1913 Sandbahn Gewerhschaft Altenberg II ... nr 3, KPP Pyskowice - Kotlarnia, KWK Miechowice ex nr 3
TKy-203 Borsig 8395/1913 Sandbahn Gewerhschaft Altenberg II ... nr 1, KPP Pyskowice - Kotlarnia, EL Siekierki Warszawa ex nr 1 1971 EL Siekierki
TKz-180 Fablok 180/1928 Gwarectwo hr. Renarda w Sosnowcu, KWK Sosnowiec T1B + 10.04.1971
TKz-181 Fablok 181/1928 Gwarectwo hr. Renarda w Sosnowcu, KWK Szczygłowice T1B + 14.04.1971 lub 7.11.1973
TKz-206 Borsig 11873/1924 Sandbahn Gewerhschaft Altenberg II ... nr 7, KPP Pyskowice - Kotlarnia 1952, ZNTK Nowy Sącz
TKz-207 Borsig 12117/1929 Sandbahn Gewerhschaft Altenberg II ... nr 5 Karl Euling, KWK Janina Libiąż ex nr 5 lub 10 ?
TKz-208 Borsig 14588/1935 Sandbahn Gewerhschaft Altenberg II ... nr 7, KPP Pyskowice - Kotlarnia ex nr 7
TKz-209 Borsig 14589/1935 Sandbahn Gewerhschaft Altenberg II ... nr 7, KPP Pyskowice - Kotlarnia ex nr 7
TKz-210 Borsig 14599/1937 Sandbahn Gewerhschaft Altenberg II ... nr 8, KPP Pyskowice - Kotlarnia, KWK Lenin (później KWK Wesoła Mysłowice) ex nr 8 1974?
TKz-211 Borsig 14174/1938 Sandbahn Gewerhschaft Altenberg II ... nr 9, KPP Pyskowice - Kotlarnia, KWK Sośnica ex nr 9, MK Warszawa
TKz-224 Borsig 14637/1936 Preuz Bergwerk und Hutten AG Hindenburg O/S nr 8 - Piaskownia Przezchlebie, KPP Pyskowice - Kotlarnia, KWK Halemba ex nr 8
TKz-226 Schwartzkopf 10606/1936 Preuz Bergwerks und Hutten AG Hindenburg AG O/S nr 9 - Piaskownia Przezchlebie, KPP Pyskowice - Kotlarnia, KWK Radzionków ex nr 9
Tp1 ?/? Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych Warszawa ex PKP
Tp106-1 ?/? KWK Dębieńsko
Tp106-10 ?/? KWK Ignacy - Niewiadom powiat Rybnik
Tp106-9 ?/? Elektrownia Czechcice
Tp2 ?/? Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych Warszawa ex PKP
Tp3-19 ?/? Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych Warszawa
Tp4-11 ?/?
Tp4-111 ?/?
Tp4-116 ?/?
Tp4-119 ?/?
Tp4-125 ?/? PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia
Tp4-128 ?/?
Tp4-132 ?/?
Tp4-135 ?/?
Tp4-148 Linke-Hoffmann 1539/1917 PKP DOKP Warszawa, 1959 Piaskownia Centralna, PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 14.12.1986 Czeremcha, pomnik 13.05.1986
Tp4-155 ?/? KWK Paryż (później KWK Gen. Zawadzki Dabrowa Górnicza)
Tp4-158 ?/?
Tp4-164 ?/?
Tp4-166 ?/? PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 11.1975
Tp4-170 ?/?
Tp4-171 ?/? KPP Pyskowice - Kotlarnia
Tp4-172 ?/?
Tp4-175 ?/? PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 06.1976
Tp4-183 ?/? KPP Dziećkowice, KPP Jęzor / Szczakowa, KPP Maczki Bór, KPP Jęzor / Szczakowa, KPP Pyskowice - Kotlarnia
Tp4-191 ?/?
Tp4-194 ?/? 03.1968 wypadek Goszczyce
Tp4-206 ?/?
Tp4-214 ?/?
Tp4-217 Borsig 10125/1918 PKP DOKP Wrocław, 1959 Piaskownia Centralna, PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia Pyskowice, pomnik 1983
Tp4-218 ?/?
Tp4-232 ?/? KWK Makoszowy Zabrze, ZTKiGK Boguszowice, ZEOP Bytom (01.1973)
Tp4-244 ?/?
Tp4-244 ?/?
Tp4-247 ?/?
Tp4-258 ?/? PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 11.1975
Tp4-276 Hagans 920/1917
Tp4-284 ?/?
Tp4-294 ?/?
Tp4-299 ?/? PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia
Tp4-300 ?/? KWK Jankowice, 01.03.1966 ZTKiGK Boguszowice, ZTKiGK Zabrze (12.1972) 1972
Tp4-301 ?/?
Tp4-42 ?/?
Tp4-65 ?/?
Tp4-69 ?/?
Tp4-8 ?/? PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 1974
Tp4-81 ?/?
Tp4-88 ?/?
Tp4-97 ?/? KWK Moszczenica, ZTKiGK Boguszowice 10.10.1969
Tp4-98 ?/? PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 1974
Tr202-12 Vulcan Foundry 5398/1946 PKP MD Oleśnica + 28.01.1974, Bielawskie Zakłady Przemysłu Bawełnianego im. II Armii WP (BIELBAW) Interesowało się nim jedno z brytyjskich muzeów kolejowych 1984 złom
Tr202-20 Vulcan Foundry 5440/1946 PKP MD Oleśnica + 20.02.1974, Bielawskie Zakłady Przemysłu Bawełnianego im. II Armii WP (BIELBAW) Interesowało się nim jedno z brytyjskich muzeów kolejowych 1984 złom
Tr203 ?/? Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych Warszawa
Tr203-149 Baldwin 69497/1943 1975 OSM w Sieradzu Kocioł stały
Tr203-5 ALCO 70516/1942 1976 OSM w Sieradzu Kocioł stały
Tw1-36 ?/1921 14.06.1963 KWK Jankowice, 01.02.1966 lub 01.03.1966 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 31.10.1970 ZTKiGK Zabrze
Ty2-1076 O&K 14295/1944 ZSRR ?, PKP, PMP PW Katowice - KP Maczki Bór, KP Szczakowa ex DRG 52 5097 20.04.1990
Ty2-1322 DWM 774/1944 ZSRR, PKP, PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex TE-6802, ex PKP Ty2-1322
Ty2-15 Henschel 26841/1942 ZSRR, PKP, PMP PW Katowice ex DRG 52 2, ex PKP Ty2-15 31.03.1980
Ty2-198 HCP 659/1943 ZSRR ?, PKP MD Łódź Olechów, PMP PW Katowice - KP Maczki Bór ex DRG 52 1232, ex PKP Ty2-198 09.1990 lub 03.10.1987
Ty2-2118 Henschel 26874/1943 1944 dzierżawa CFR, ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Maczki Bór, KP Szczakowa, 15.04.1993 KP Kotlarnia na pomnik ex TE-2118, 05.1993 KP Kotlarnia pomnik 01.05.1990 lub 03.1993
Ty2-2521 Henschel 27689/1943 CSD, ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex TE-2581 01.05.1990 lub 1992
Ty2-315 Henschel 27751/? +12.02.86
Ty2-328 Jung 11125/1943 ZSRR, PKP, PMP PW Katowice - KP Maczki Bór ex 52 328 lub DRG 52 3114, ex PKP Ty2-328 03.10.1987
Ty2-336 Jung 11190/1943 ZSRR ?, PKP, PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex DRG 52 3179, ex PKP Ty2-336 06.1987
Ty2-3458 Krauss 16584/1943 07.12.1948 ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Maczki Bór, KP Szczakowa ex TE-3458 01.05.1990
Ty2-3494 Krauss 16620/1943 09.02.1947 ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Maczki Bór, KP Szczakowa ex TE-3494 09.1988
Ty2-3554 Krauss 16691/1943 DRG Ostbahn, 03.12.1948 ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Maczki Bór, KP Szczakowa, 17.12.1990 ZNTK Oleśnica ex TE-3554, sprzedany do Belgii 06.1992
Ty2-4504 DWM 820/1944 30.07.1947 ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex TE-4504 01.05.1990 lub 04.1992
Ty2-454 Fablok 1180/1943 ZSRR ?, PKP, PMP PW Katowice ex DRG 52 5171, ex PKP Ty2-454 03.10.1987
Ty2-4544 DWM 860/1944 13.02.1947 ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Maczki Bór, KP Szczakowa ex TE-4544, sprzedany do Niemiec 30.04.1990
Ty2-4925 MBA 13995/1943 CSD, ZSRR Odessa Port, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa 09.1988
Ty2-506 Borsig 15603/1943 08.1944 Bw Lublin Rf., ZSRR ?, PKP, PMP PW Katowice - KP Maczki Bór ex 52 506 lub DRG 52 5494, ex PKP Ty2-506 03.10.1987
Ty2-52 Henschel 26970/1942 1963 - PMPPW Katowice ex TE-052, nie mylić z PKPowskim Ty2-52
Ty2-5309 Fablok 1330/1944 CSD, ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa 20.04.1990
Ty2-5472 Schichau 3750/1943 CSD, ZSRR Odessa Port, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa 20.04.1990
Ty2-5593 Schichau 3871/1943 09.1944 Kattowitz, ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex TE-5593 01.05.1990 lub 04.1992
Ty2-5680 Schichau 3958/1943 OBD Warschau, ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex TE-3680 pod parą 1994
Ty2-5903 Schwartzkopff 12329/1943 03.1943 Bw Kraków Płaszów, ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex TE-5903 15.07.1979
Ty2-65 Floridsdorf 9668/1943 PKP DOKP Lublin, PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex DRG 52 296, ex PKP Ty2-65 06.1987
Ty2-66 ?/? PKP, PMPPW Katowice - KP Kuźnica Warężyńska
Ty2-6690 WLF 16121/1943 ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Maczki Bór, KP Szczakowa ex TE-6690 30.04.1990
Ty2-6771 WLF 16224/1943 DRG Ostbahn, 23.12.1947 ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Maczki Bór, KP Szczakowa ex TE-6771 01.05.1990 lub 03.1993
Ty2-685 Schwartzkopf 12714/1943 12.1944 RBD Danzig, ZSRR, PKP, KWK Rozbark Bytom ex 52 685 lub DRG 52 6271, ex PKP Ty2-685
Ty2-7060 WLF 16513/1943 MAV, ZSRR, 1963 PMP PW Katowice ex TE-7060
Ty2-7155 WLF 16608/1943 CSD, ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex TE-7155 01.05.1990 lub 04.1992
Ty2-7173 WLF 16626/1943 CSD, ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - KP Szczakowa ex TE-7178, sprzedany 04.1990 UK 30.04.1990
Ty2-7406 WLF 16859/1943 DRG Ostbahn, 01.12.1948 ZSRR, 1963 PMP PW Katowice - Szczakowa ex TE-7406 01.05.1990 lub 04.1992
Ty23-1 Schwartzkopff 8240/1923 22.02.1971 KWK Ziemowit Lędziny
Ty23-102 HCP 131/1929 PMP PW Katowice
Ty23-103 HCP 132/1929 KWK Zabrze
Ty23-104 HCP 139/1929 KWK Zabrze
Ty23-11 Franco-Belge 2330/1923 PKP, KWK Jastrzębie, 25.07.1966 ZTKiGK Boguszowice, 31.10.1970 ZTKiGK Zabrze
Ty23-110 WSABP 195/1929 PKP, KWK Moszczenica, 30.05.1969 lub 26.01.1968 ZTKiGK Boguszowice
Ty23-111 WSABP 197/1929 PKP, PMP PW Katowice (01.1973)
Ty23-117 WSABP 217/1930 04.01.1978 ex PKP Chełm
Ty23-12 Franco-Belge 2331/1923 KWK Szczygłowice Knurów, KWK Rokietnica Zabrze, ZTKiGK Zabrze
Ty23-121 WSABP 146/1928 PKP, PMP PW Katowice (05.1973)
Ty23-132 HCP 163/1930 PMP PW Katowice
Ty23-138 WSABP 256/1930 04.11.1977 ex PKP Chełm
Ty23-144 WSABP 270/1930 KWK Rozbark Bytom
Ty23-149 WSABP 285/1931 PKP, 31.03.1969 lub 15.07.1969 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 05.11.1979 KWK Anna Wodzisław Śl. ex PKP MD Ruda Chebzie
Ty23-153 WSABP 293/1931 KWK Moszczenica, 30.11.1968 ZTKiGK Boguszowice
Ty23-157 WSABP 301/1931 ZTKiGK Zabrze, KWK Janina Libiąż
Ty23-159 HCP 233/1931 Izolacja Zduńska Wola
Ty23-162 HCP 242/1931 KWK Sośnica Gliwice
Ty23-163 WSABP 279/1931 ZTKiGK Zabrze
Ty23-169 WSABP 332/1932 PKP, PMP PW Katowice, 10.1973 KWK Rozbark Bytom (05.1978)
Ty23-170 WSABP 337/1932
Ty23-171 WSABP 341/1933 KWK Rozbark Bytom
Ty23-178 St. 1979/1923 PKP, 05.08.1967 KWK Moszczenica, 30.11.1967 lub 06.08.1967 ZTKiGK Boguszowice, 30.11.1968 lub 09.06.1969 ZTKiGK Zabrze ex PKP MD Tarnowskie Góry
Ty23-180 Fablok 269/1928 PKP, KWK Jastrzębie, 30.12.1968 lub 05.04.1968 ZTKiGK Boguszowice, 30.06.1972 lub 19.06.1972 KWK Szczygłowice Knurów
Ty23-185 HCP 134/1929 PKP, KWK Jankowice, 31.12.1967 ZTKiGK Boguszowice, 30.05.1971 ZTKiGK Zabrze
Ty23-187 WSABP 358/1933 PKP, KWK Zofiówka, 30.12.1968 lub 31.12.1968 ZTKiGK Boguszowice, 31.03.1971 ZTKiGK Zabrze, EL. im. Drzymały Bytom
Ty23-19 Franco-Belge 2333/1923 ZEUiT Budostal Dąbrowa Górnicza
Ty23-190 WSABP 225/1930 KWK Rozbark Bytom
Ty23-192 WSABP 223/1930 PKP, 20.01.1970 KWK Jankowice, 30.05.1970 lub 21.01.1970 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 31.08.1975 ZE Katowice, EL. im. Drzymały Bytom
Ty23-204 HCP 12/1926 PKP, PMP PW Katowice, 1974 GS Skalmierzyce
Ty23-207 Fablok 480/1931 PKP, PMP PW Katowice (11.1972), ZTKiGK Zabrze, 04.1979 >
Ty23-21 HCP 9/1926 KWK Sczygłowice Knurów, ZTKiGK Zabrze
Ty23-211 HCP 154/1930 08.06.1976 Izolacja Zduńska Wola
Ty23-220 HCP 30/1927 PKP, 30.03.1969 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 30.06.1977 KWK Anna Wodzisław Śl. ex PKP Łazy
Ty23-223 WSABP ?/1930 PKP, KWK Jastrzębie, 30.12.1968 lub 05.04.1968 ZTKiGK Boguszowice, 28.02.1971 KWK Siersza, KWK Wawel Ruda Śl.
Ty23-231 HCP 75/1928 PKP, 31.08.1969 lub 31.12.1969 ZTKiGK Boguszowice, KWK Wawel Ruda Śl., KWK Siersza Trzebinia (06.1972) ex PKP MD Tarnowskie Góry
Ty23-239 HCP 16/1927 PKP, KWK Jankowice, 31.12.1967 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik (09.1974), KWK Anna Wodzisław Śląski (01.1979, 10.1980)
Ty23-240 Cockerill 3048/1924 KWK Siersza Trzebinia
Ty23-254 HCP 119/1929 ZEUiT Budostal Dąbrowa Górnicza
Ty23-260 Fablok 272/1928 PKP, KWK Jastrzębie, 30.12.1968 lub 31.12.1968 ZTKiGK Boguszowice / Rybnik, 29.02.1976 KWK Ziemowit Lędziny
Ty23-262 WSABP 235/1930 ZTKiGK Zabrze
Ty23-267 Fablok 221/1927 KWK Rozbark Bytom
Ty23-269 WSABP 167/1929 KWK Szczygłowice Knurów, ZTKiGK Zabrze
Ty23-272 Cockerill 3040/1924 KWK Siersza Trzebinia
Ty23-277 Franco-Belge 2332/1923 08.06.1976 - Izolacja Zduńska Wola
Ty23-278 Fablok 216/1927
Ty23-28 Fablok 212/1927 ZTKiGK Zabrze
Ty23-282 WSABP 274/1931 PKP, 31.03.1969 lub 07.05.1969 ZTKiGK Boguszowice (05.1978) ex PKP MD Ruda Chebzie
Ty23-286 WSABP 290/1931 PKP, 30.03.1969 ZTKiGK Boguszowice, 30.09.1973 KWK Rozbark Bytom (05.1978) ex PKP Łazy
Ty23-287 WSABP 134/1929 KWK Rozbark Bytom
Ty23-290 Schwartzkopff 8244/1923 KWK Rozbark Bytom
Ty23-291 HCP 3/1926 KWK Czerwona Gwardia Czeladź, ZTKiGK Zabrze, PMP PW Katowice
Ty23-292 Fablok 207/1927 ?, 10.08.1976 PKP, ?, 23.06.1977 PKP
Ty23-293 Fablok 418/1930 PKP, ZTKiGK Boguszowice (06.1972)
Ty23-297 WSABP 351/1933 11.04.1975 ?
Ty23-298 WSABP 342/1933 PKP, 30.06.1969 lub 04.02.1969 ZTKiGK Boguszowice (03.1972), 1972 > ex PKP MD Rybnik, PTKiGK Rybnik
Ty23-299 WSABP 151/1928 KWK Komuna Paryska Jaworzno, ZTKiGK Zabrze ex PKP MD Rybnik, PTKiGK Rybnik
Ty23-310 Franco-Belge 2326/1923 KWK Ziemowit Lędziny
Ty23-37 WSABP 62/1927
Ty23-4 Schwartzkopff 8249/1923 ?, PKP
Ty23-41 WSABP 67/1927 PKP, PMP PW Katowice, ZTKiGK Zabrze, 1976 KWK Janina Libiąż
Ty23-42 WSABP 70/1927 ZTKiGK Zabrze, KWK Siersza Trzebinia
Ty23-45 Fablok 235/1927 ZEUiT Budostal Dąbrowa Górnicza
Ty23-5 Schwartzkopff 8253/1923 ?, 05.11.1955 PKP
Ty23-50 Fablok 233/1927 Izolacja Zduńska Wola
Ty23-6 St. Leonard 1972/1924 ?, 26.11.1974 PKP
Ty23-61 Fablok 257/1928 PKP, KWK Jankowice, 31.12.1967 lub 23.09.1967 ZTKiGK Boguszowice, 31.05.1971 KWK Dębieńsko (05.1972), KWK Ziemowit Lędziny
Ty23-64 WSABP 116/1928 ZTKiGK Zabrze, PMP PW Katowice
Ty23-71 Fablok 273/1928 11.1963 Elbląg, 06.1964 PKP
Ty23-74 HCP 86/1928 KBO ROW Rybnik, KBM Fadom Żary
Ty23-76 HCP 88/1928 ZTKiGK Zabrze
Ty23-79 WSABP 131/1928 PKP, PMP PW Katowice (08.1972), ZTKiGK Zabrze (11.1974)
Ty23-82 Fablok 297/1928 PKP, PMP PW Katowice (08.1972), ZTKiGK Zabrze (08.1978)
Ty23-88 WSABP 168/1929 PKP, PMP PW Katowice
Ty23-90 WSABP 174/1929 PKP, PMP PW Katowice (11.1956, 03.1973), KWK Rozbark Bytom
Ty23-92 WSABP 177/1929 PKP, PMP PW Katowice (04.1972), 11.1974 KWK Rozbark Bytom
Ty23-99 HCP 135/1929 KWK Rozbark Bytom
Ty246-17 ALCO 75501/1947 1947 - PKP, 1981 - Częstochowskie zakłady przemysłu tekstylnego (kocioł stały) W 1965 roku odbudowany w ZNTK Oleśnica po wybuchu kotła
Ty246-26 ALCO 75510/1947 09.1978 - Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil w Rogowcu k. Bełchatowa, 1979 - Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacyjnych "Izolacja" w Zduńskiej Woli ++ 1987
Ty246-4 ALCO 75488/1947 1947 - PKP 197? - Sprzedany do przemysłu, Mostostal Zabrze (kocioł stały) złomowany w latach 80.
Ty246-51 Baldwin 73434/1947 1948 - PKP, Celuloza Wrocław (kocioł stały)
Ty246-88 Lima 9274/1947 1978 - Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil" w Rogowcu k. Bełchatowa, 1979 - Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacyjnych "Izolacja" w Zduńskiej Woli ++ 1987
Ty246-97 Lima 9283/1947 1948 - PKP, Mostostal Zabrze (kocioł stały) skasowany w latach 80.
Ty42-110 HCP 941/1946 KWK Anna Pszów ex PKP Ty42-110 + 28.08.1978 MD Katowice
Ty42-115 HCP 946/1946 KBM Warszawa Śródmieście ex PKP Ty42-115 + 05.09.1978 MD Szopienice grzejka?
Ty42-13 Fablok 1518/1945 KWK Siersza Trzebinia ex PKP Ty42-13 + 03.06.1978 MD Czechowice Dz.
Ty42-139 HCP 955/1946 KWK Siersza Trzebinia ex PKP Ty42-139 + 08.09.1972 MD Łazy
Ty42-25 Fablok 1530/1945 WARTEX Myszków ex PKP Ty42-25 + 28.10.1981 MD Szopienice grzejka?
Ty42-54 HCP 905/1945 KWK Anna Pszów ex PKP Ty42-54 + 28.08.1978 MD Katowice
Ty42-77 HCP 928/1946 KBM Warszawa Śródmieście ex PKP Ty42-77 + 05.09.1978 MD Szopienice grzejka?
Ty42-79 HCP 930/1946 KWK Janina Libiąż ex PKP Ty42-79 + 19.03.1971 MD Częstochowa
Ty42-83 Fablok 1560/1945 KWK Anna Pszów ex PKP Ty42-83 + 05.10.1978 MD Racibórz
Ty42-98 Fablok 1575/1946 KWK Siersza Trzebinia ex PKP Ty42-98 + 03.06.1978 MD Czechowice Dz.
Ty43-1269 HCP 1269/1948 1948 KWK Miechowice, 1951 PKP MD Sędziszów PKP Ty43-128
Ty43-1270 HCP 1270/1948 KWK Wieczorek, 1951 PKP PKP Ty43-125
Ty45-100 Fablok 1648/1947 07.08.1978 - KWK Ziemowit Tychy
Ty45-103 HCP 1137/1947 1947 - KPP Siemonia, 01.01.51 PMP PW Katowice - Z-3 Pyskowice 1968 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia 1985 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia 01.01.1989 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia 01.05.1990 - KP Kotlarnia
Ty45-104 Fablok 1652/1947 PMP PW Katowice - KP Szczakowa także jako Ty45-1185
Ty45-105 HCP 1154/1948 20.02.1948 - KWK Andaluzja w Piekarach Śl., 01.01.1951 - PMP PW Katowice Piaskownia Siemonia, 1968 - PMP PW Katowice Z-3 Pyskowice, 1985 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.01.1989 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia 04.07.1972 zderzenie z Ty45-2560 Rybnik Gotartowice, do 01.01.1951 jako Ty45-1154
Ty45-106 HCP 1384/1949 28.12.1949 - Piaskownia Siemonia, 01.01.1951 - PMP PW Katowice Piaskownia Siemonia, PMP PW Katowice Z-4 Maczki Bór, 1968 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.01.1989 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.05.1990 - KP Kotlarnia
Ty45-107 Fablok 1655/1947 05.06.1959 - PMP PW Katowice - Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-2 Szczakowa
Ty45-111 Fablok 1659/1947 PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-2 Szczakowa 1979 zsunął się ze skarpy i przewrócił w Przezchlebiu
Ty45-112 HCP 1094/1947 25.09.1947 - KPP Jęzor, 04.1958 - KPP Siemonia, PMP PW Katowice, 1985 - GKP i KTG Katowice
Ty45-113 HCP 1186/1947 PMP PW Katowice Z-1 Maczko Bór, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-1 Maczki Bór, 14.05.1985 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia 07.1975 wpadł do zalewu Dziećkowice w Jaworznie razem z Ty45-302, także jako Ty45-1186
Ty45-1135 HCP 1135/1947 PMP PW Katowice
Ty45-1138 HCP 1138/1947 15.01.1948 - KWK Sosnowiec, 01.01.1951 - PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-2 Szczakowa, 01.01.1989 - PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 01.05.1990 - KP Szczakowa
Ty45-114 Fablok 1662/1647 PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-2 Szczakowa, PRInż Gliwice Ligota
Ty45-118 Fablok 1666/1947 1947 - PKP, 22.05.1959 - PMP PW Katowice Z-3 Pyskowice, 1968 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.01.1989 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.05.1990 - KP Kotlarnia
Ty45-125 Fablok 2592/1951 1951 - PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-2 Szczakowa, 01.01.1989 - PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 01.05.1990 - KP Szczakowa Wlasność TOZKiOS Pyskowice, eksponat. Dawniej pomnik w Dzierżnie.
Ty45-1382 HCP 1382/1949 PMP PW Katowice, KWK Ziemowit w Tychach
Ty45-1390 HCP 1390/1949 PMP PW Katowice
Ty45-142 HCP 1050/1947 18.05.1978 - KWK Janina Libiąż
Ty45-1453 HCP 1453/1950 PMP PW Katowice
Ty45-155 HCP 1067/1947 17.02.1979 - KBO ROW Rybnik (dzierżawa), 10.04.1979 - KBO ROW Rybnik
Ty45-1714 Fablok 1714/1947 PMP PW Katowice
Ty45-173 HCP 1089/1947 24.07.1978 - Zakłady Celulozowo-Papiernicze Włocławek
Ty45-186 HCP 1105/1947 18.12.1978 - KWK Rozbark Bytom
Ty45-199 HCP 1119/1947 09.12.1978 - KWK Gliwice
Ty45-2 Fablok 1580/1946 10.10.1978 - KWK Rokitnica Zabrze
Ty45-20 Fablok 1598/1946 PKP, 29.10.1977 - KWK Jowisz Będzin (dzierżawa), 01.01.78 KWK Jowisz Jaworzyna Śląska, eksponat
Ty45-207 Fablok 1742/1947 1947 - PKP, 07.05.1959 - PMP PW Katowice Z-? Siemonia, 1968 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.01.1989 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia ex PKP MD Warszawa Odolany Ty45-207
Ty45-212 HCP 1081/1947 25.08.1947 - KPP Centralna, 01.01.1951 - PMP PW Katowice Z-3 Pyskowice, 1968 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.01.89 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.05.1990 - KPP Kotlarnia
Ty45-213 HCP 1082/1947 25.08.1959 - KPP Centralna, 01.01.1951 - PMP PW Katowice, 1985 - GKP i KTG Katowice
Ty45-214 HCP 1749/1948 01.01.1951 - PMP PW Katowice Z-3 Pyskowice, 1968 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.01.1989 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.05.1990 - KP Kotlarnia
Ty45-215 HCP 1399/1950 01.01.1951 - PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-2 Szczakowa, OST. KM. 13.07.88. Sosnowiec KWK Milowice 13.07.1988 przewrócił się na bocznicy KWK Czerwona Gwardia w Sosnowcu, także jako Ty45-1399
Ty45-228 Fablok 2558/1950 02.05.1950 - Piaskownia Jęzor, 01.01.1951 - PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia, 14.10.1986 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia
Ty45-238 Fablok 1803/1947 01.09.1983 - KWK Rozbark Bytom
Ty45-254 Fablok 1819/1948 1959 - PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-2 Szczakowa
Ty45-2560 Fablok 2560/1950 11.07.1950 - KWK Sosnowiec, 01.01.1951 - PMP PW Katowice Z-3 Pyskowice, 1968 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.01.1989 - PMP PW Katowice Z-3 Kotlarnia, 01.05.1990 - KP Kotlarnia 04.07.1972 zderzenie z Ty45-105 Rybnik Gotartowice, także jako Ty45-115. Obecnie pomnik przy KP Kotlarnia
Ty45-259 Fablok 1824/1948 KWK Bielszowice
Ty45-266 Fablok 1831/1948 10.10.1978 - KWK Rokitnica Zabrze
Ty45-290 HCP 1142/1948 KWK Ziemowit ++Chrościna Nyska 1987
Ty45-302 HCP 1077/1947 PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Katowice Z-2 Szczakowa, 01.01.1989 - PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 01.05.1990 - KP Szczakowa 07.1975 wpadł do zalewu Dziećkowice w Jaworznie razem z Ty45-113, także jako Ty45-1077
Ty45-303 HCP 1078/1947 PMP PW Katowice, 1985 - GKP i KTG Katowice, 01.01.1989 - PMP PW Katowice także jako Ty45-303-1078
Ty45-304 Fablok 2559/1950 PMP PW Katowice - KP Szczakowa
Ty45-306 HCP 1160/1948 1976 - ZTKiGK Zabrze ++Chrościna Nyska 24.04.1988
Ty45-313 ?/? PMP PW Katowice
Ty45-314 ?/? PMP PW Katowice, 1985 - GKP i KTG Katowice
Ty45-315 HCP 1170/1948 PKP, 25.03.1959 PMP PW Katowice, 1985 - GKP i KTG Katowice
Ty45-328 HCP 1183/1948 KWK Rozbark Bytom
Ty45-340 HCP 1197/1948 24.04.1982 - KWK Rozbark Bytom
Ty45-345 HCP 1203/1948 16.12.1981 - KWK Jowisz Będzin Krzeszowice, wrak
Ty45-382 HCP 1392/1950 KWK Pokój ++06.1982
Ty45-404 Fablok 2567/1950 13.11.1978 - KWK Szczygłowice, KWK Rozbark Bytom
Ty45-419 Fablok 2582/1951 08.12.1978 - KWK Rozbark Bytom
Ty45-46 HCP 998/1946 26.04.78 - KWK Szczygłowice
Ty45-5 Fablok 1583/1946 ZTKiGK Zabrze
Ty45-60 HCP 1014/1946 PKP, 29.03.1959 PMP PW Katowice Z-1 Kuźnica Warężyńska, PMP PW Katowice Z-2 Szczakowa, 1985 - GKP i KTG Z-2 Szczakowa
Ty45-64 HCP 1018/1947 PKP, 24.04.1959 PMP PW Katowice Z-1 Kuźnica Warężyńska
Ty45-81 Fablok 1625/1946 19.07.1978 - KWK Grodziec Będzin
Ty45-86 Fablok 1630/1947 18.03.1976 - ZTKiGK Zabrze
Ty5-33 Jung 9813/1941 zakłady "Iglopol" Środa Wlkp. +1979
Ty5-42 Krauss-Maffei 16184/1942 1978 - zakłady "Iglopol" Środa Wlkp.
Ty51-106 HCP 2398/1955 KPP Pyskowice - Kotlarnia
Ty51-133 HCP 2425/1956 05.1956 PMP PW Katowice - KP Jęzor/Szczakowa, 20.02.1958 KP Pyskowice Kotlarnia 14.10.1993 PKP MD Sucha Beskidzka, Skansen Chabówka - eksponat
Ty51-134 HCP 2426/1956 1956 PMP PW Katowice - KP Jęzor/Szczakowa, 17.05.1957 KP Pyskowice Kotlarnia
Ty51-135 HCP 2427/1956 ?, 10.1957 PMP PW Katowice - KP Brzezinka, (1966?) KP Pyskowice Kotlarnia 20.09.1990
Ty51-136 HCP 2428/1956 1956 PMP PW Katowice - KP Jęzor/Szczakowa, 06.04.1957 KP Pyskowice Kotlarnia, 12.02.1964 KP Brzezinka, 20.03.1964 KP Pyskowice Kotlarnia
Ty51-137 HCP 2429/1956 PMP PW Katowice - KP Jęzor/Szczakowa, 06.04.1957 KP Pyskowice Kotlarnia 14.10.1993 PKP MD Sucha Beskidzka, Skansen Chabówka - eksponat
Ty51-138 HCP 2430/1956 06.1956 PMP PW Katowice - KP Jęzor/Szczakowa, 20.02.1958 KP Pyskowice Kotlarnia, 01.1961 KP Brzezinka, 03.1963 KP Pyskowice Kotlarnia KP Kotlarnia pomnik
Ty51-139 HCP 2431/1956 PMP PW Katowice - KP Brzezinka, 07.07.1962 KP Jęzor/Szczakowa, 05.1963 KP Pyskowice Kotlarnia
Ty51-140 HCP 2432/1956 PMP PW Katowice - 1956 KP Jęzor/Szczakowa, 30.04.1957 KP Pyskowice Kotlarnia 15.03.1993 KP Szczakowa pomnik
Ty51-227 HCP 2626/1958 1958 Elektrociepłownia Skawina, PMP PW Katowice + 09.1979, ++Chrościna Nyska
Ty51-228 HCP 2627/1958 KPP Pyskowice Kotlarnia
Ty51-229 HCP 2628/1958 12.1958 KPP Pyskowice Kotlarnia
Ty51-230 HCP 2629/1958 02.12.1958 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 15.07.1992
Ty51-231 HCP 2630/1958 ZCh Oświęcim, 26.02.1970 lub 31.08.1970 ZTKiGK Boguszowice, ZTKiGK Zabrze, 31.03.1971 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia
Ty51-2631 HCP 2631/1958 ZCh Oświęcim, ZTKiGK Boguszowice, PMP PW Katowice, 31.08.1973 ZTKiGK Boguszowice/Rybnik 18.08.1973 spadł z nasypu po zderzeniu z wagonami w Szerokiej
Ty51-67 HCP 2359/1955 24.07.1955 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 07.04.1973 najechał na st. Kotlarnia na tył Ty51-134
Ty51-68 HCP 2360/1955 02.08.1955 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia także jako Ty51-2
Ty51-71 HCP 2365/1955 10.09.1955 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 22.06.1992
Ty51-77 HCP 2369/1955 10.10.1955 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 14.03.1989
Ty51-82 HCP 2374/1955 07.11.1955 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia, 03.1963 KP Brzezinka, 23.06.1965 KP Pyskowice - Kotlarnia 21.06.1984 zderzenie z TEM2-192 na szlaku Goszczyce - Leboszowice 04.09.1984
Ty51-83 HCP 2375/1955 28.09.1989 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia 28.09.1989 lub 29.04.1989 sprzedany do Francji, obecnie pomnik w Walibi Schtroumpf
Ty51-84 HCP 2376/1955 11.11.1955 PMP PW Katowice - Pyskowice Kotlarnia 06.12.1988
Ty51-94 HCP 2386/1955 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia
Ty51-95 HCP 2387/1955 10.12.1955 PMP PW Katowice - KP Pyskowice Kotlarnia, 1957 KP Brzezinka, KP Pyskowice Kotlarnia 16.05.1990 wysłany na złom do Gliwic Portu 05.1990
Ty51-96 HCP 2388/1955 PMP PW Katowice, KWK Jastrzębie, 31.03.1966 ZTKiGK Boguszowice, 30.03.1971 PMP PW Katowice, PKP

Zestawienie powstało w oparciu o dane udostępnione przez Jacka Chiżyńskiego, z dalszymi uzupełnieniami wprowadzanymi przeze mnie. Mile widziane są wszelke dane mogące się przyczynić do uzupełnienia i aktualizacji tego zestawienia.

Współpraca: